VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH FIRMY KUBÍČEK - PLASTOVÁ VÝROBA!

Naše práce spokojený zákazník.

Bazény a zastřešení

Naše rodinná firma ve složení otec a syn vyrábí a dodává zahradní zapuštěné i nadzemní bazény. Bazény dodáváme včetně veškeré technologie a zastřešení od české firmy Poolor. Zajištujeme záruční i pozáruční servis.

zastøešení bazénu

Výroba: Naše bazény jsou vyrobeny výhradně z českého a německého materiálu Röchling. Polypropylénové desky s UV stabilizací,  ygienicky nezávadné a s atestem svařitelnosti. Bazénové desky jsou svařovány strojně pomocí svařovacího pravítka, poté je plášť  řivařen ke dnu svařovacím extruderem Leister Weldplast S1. Dále bazén obsahujeme horní lem a silné žebrování s armaturou. Horní hrana bazénu je zakončená trubkou pr.25mm.
Provádíme realizace bazénu na klíč od výkopu až po dlažbu.

Mimo bazénových setů výrábíme plastové bazény jakýkoliv rozměrů a tipů ať už skimmerové nebo s přelivným kanálkem, jsme schopní vyrobit bazén přímo u zákazníka.
Vyrábíme také plastové bazény na obsyp zeminou bez nutnosti betonáže.

Pro jakýkoliv dotaz či cenovou nabídku Nás kontaktujte rádí Vám poradíme tel: 775 381 819 nebo kubicek@mkplastic.cz

Nabízíme také Bazénové sety za super ceny po celý rok - AKCE 2018

Při objednání bazénového setu, 2x celodenní vstup do Aqualand Moravia s wellness Forum Romanum

bazén akce   bazén akce
plastový obdélnikový bazén 5x3x1,2
1.SET - 68.500,-Kč s DPH
  plastový obdélnikový bazén 6x3x1,2
2.SET - 74.500,-Kč s DPH
bazén akce   bazén akce
plastový obdélnikový bazén 7x3x1,2
3.SET - 81.900,-Kč s DPH
  plastový obdélnikový bazén 4x3x1,2
4.SET - 58.500,-Kč s DPH

Montáž a instalace: Bazénová vana přijde usadit do předem vykopané jámy na betonovou deskou tl.100-150mm  s kari síťí. 1.fáze - pomocí trámků zašalujeme roviny bazénu a napustíme bazén vodou 30cm a do stejné úrovně oblijeme suchým betonem. 2. fáze – další den napustíme bazén vodou opět dalšími 30cm a do stejné úrovně oblijeme suchým betonem. 3.fáze – dopustíme bazén do poloviny skimmeru a dobetonujeme bazén povrch dle potřeby, po vytvrdnutí betonu můžeme začít s terenímy úpravamy. Pro spuštění bazénu je zapotřebí zajistit dostatek lidí, nebo pro špatný přístup jeřáb.

bazen popruhy   stavba

Spodní voda: Pokud pří výkopech narazíme na spodní vodu je zapotřebí před betonáží, na dno jámy položit drenážní hadice kolem obvodu a uprostřed, které svedeme do jednoho rohu do revizní šachty cca pr.300mm a dno zaštěrkujeme vrstvou 200mm a zhutníme. Poté betonujeme desku. Do revizní šachty vložíme ponorné čerpadlo a dle potřeby čerpáme spodní vodu pryč, aby nám netlačila na bazénové dno.

výkop   trubkaZastřešení: Dodáváme a montujeme výhradně od české firmy Poolor. Kvalitní zastřešení z linikových profilů, výplně dutinkový polykarbonát tl.10mm, ložiskové kolečka, odnímatelné čelo, bezpečnostní pochůzné kolejnic komfort. Více o tomto českém výrobku na www.poolor.cz


zastøešení   noha


Zazimování: Na zimu se bazén nevypouští, pouze se odpustí pod trysky, voda z trysek samospádem vyteče. U skimmeru se otevře vypouštěcí ventilek, aby voda z hadice vytekla. U pískové filtrace a čerpadla se povolí vypouštěcí ventilky. Do bazénu se nemusí nic dávat, bazén nepraskne! 

Více o našich referencích >>

Novinky

JSEM Dobrý Anděl

Jsem Dobrý Anděl a pravidelně pomáhám rodinám s dětmi, které se vlivem vážného onemocnění dostaly do finanční tísně. I drobné finanční příspěvky mohou těmto rodinám pomoci překonat velmi těžké období. 

Více informací

Průmyslové plastové nádrže

pokud potřebujete vyrobit průmyslovou nádrž jakého koliv tvaru, obraťte se na nás. Cenově dostupné zakázkové řešení průmyslových nádrží všech typu a i atypů.

Více informací

Naše služby

Bazény a zastřešení

Zakázková výroba a zastřešení bazénů, dodáváme bazený na klíč.

Více informací
Průmyslové nádrže
Septiky a jímky
Vodoměrné a revizní šachty
Zakázková výroba
Prodej polykarbonátu a dalších materiálů
Výřivky Kubíček
Dřevěné koupací kádě

Úvod   |   Naše služby   |   Doprava   |   Reference   |   Kontakt
Bazény a zastřešení   |   Průmyslové nádrže   |   Septiky a jímky   |   Vodoměrné a revizní šachty   |   Zakázková výroba   |   Prodej polykarbonátu a dalších materiálů   |   Výřivky Kubíček    |   Dřevěné koupací kádě

© M&M Plastová výroba
Created by Netsimple / 200